• “Renessans Palace” sizə 20 illik ipoteka təklif edir - "Renessans palace" YK
Dekabr ayında “Renessans Palace” Yaşayış Kompleksində 20 illik ipoteka proqramına start verilib. İpotekanın ilkin ödənişi – 10%, illik faiz dərəcəsi – 8% təşkil edir. İpoteka yalnız manatla verilir ki, bu da vətəndaşlara rahatlıq yaradır. Yeni şərtlərə əsasən ilkin ödəniş 10 min manatdan, mənzillər üzrə aylıq ipoteka ödənişi isə 720 manatdan başlayır. Qeyd edək ki, “Renessans Palace”-da yeni ipoteka məhsuluna start veriləndən sonra, ölkə üzrə ipoteka bazarında təklifin həcmi 160 mln. manat artıb.
“Renessans Palace”-ın tikintisini həyata keçirən “AS Group İnvestment” Şirkətlər Qrupu tikinti işlərinə start verildiyi ilk gündən insanları premium həyat tərzinə yaxınlaşdıracaq mexanizmin yaradılması üzərində iş aparırdı. Məhz bunun nəticəsi olaraq vətəndaşlara çox sərfəli şərtlərlə ipoteka təqdim olunur.
Xatırlatmaq istərdik ki, “Renessans Palace” premium-klassın bütün standartlarına cavab verir. “Avtomobilsiz həyət” konsepsiyasının tətbiqi sayəsində vətəndaşlarının sərəncamına 1,5 ha sahəsi olan həyət və park təqdim olunacaq. İdman meydançası və idman infrastrukturu, tennis kortu, qaçış və velosiped yolları, yaşıllıqlar, köşklər, super-market, uşaq bağçası bir sözlə zəngin infrastruktur “AS Group İnvestment”-in sadiq olduğu “bütün xidmətlər bir addımlıqda” konsepsiyasının reallaşmasına xidmət edir.
Gələn zənglər və müraciətlər yeni təklifin vətəndaşların böyük marağına səbəb olduğunu söyləməyə əsas verir.

"Renessans Palace" offers you 20-year mortgage
In the Housing Estate of “Renessans Palace” the new 20-year mortgage program is started. An initial contribution of a mortgage – 10%, an annual interest rate – 8%. The mortgage is given in manats that creates to citizens additional conveniences. According to new conditions, the initial contribution of a mortgage is started from 10 thousand manat, the sum of monthly payments – from 720 manat. It should be noted that after development of a new mortgage product in “Renessans Palace”, offer volume in the mortgage market in the country increased by 160 million manat.
From the first days of the beginning of construction the builder of a housing estate of “Renessans Palace” – the AS Group Investment Group of companies worked on creation of the mechanism which will even more approach citizens to a premium class way of life. As a result, the mortgage with superfavourable conditions is developed for citizens.
We will remind that “Renessans Palace” conforms to all standards of a premium class. Thanks to application of the concept “the yard without cars” the yard and park of 1,5 hectares will be transferred to the order of citizens. The sports ground and infrastructure, a tennis court, running and bicycle paths, exotic trees, green plantings, squares, arbors, a supermarket, kindergarten in a word the developed infrastructure realizes the concept “all services within walking distance” which adherent is “AS Group Investment”.
The arriving calls and addresses give the grounds to claim that the new offer caused a great interest in citizens.