"Renessans Palace"-dan 3 illik kredit təklifi
“Renessans Palace” premium klass yaşayış kompleksi yeni kredit proqramına start verdi. Yeni şərtlərə əsasən, kreditin maksimum müddəti 3 il, minimal ilkin ödənişi 30% təşkil edir. “Renessans Palace” premium klass yaşayış kompleksinin tikintisini həyata keçirən “AS Group Investment” Şirkətlər qrupu tikinti işlərinə start verildiyi ilk gündən, insanları premium həyat tərzinə yaxınlaşdıracaq mexanizmin üzərində iş aparır. Məhz görülən işlərin məntiqi nəticəsi olaraq, potensial alıcılara sərfəli şərtlərlə kredit təklif olunur.
Qeyd edək ki, “Renessans Palace” premium klass yaşayış kompleksi 2,7 ha ərazidə yerləşir. Bu layihəni “AS Group Investment” Şirkətlər qrupu “avtomobilsiz həyət” konsepsiyası əsasında inşa edir. Bu konsepsiya həyətdə avtomobillərin hərəkətini qadağan edir. Avtomobillər xüsusi mühafizə olunan girişdən yeraltı dayanacağa daxil olacaq. 1,5 ha sahəsi olan həyət isə tam olaraq sakinlərin sərəncamına veriləcək. Burada uşaq oyun meydançası, tennis kortu, velosiped və qaçış zolaqları, idman meydançası, süni göl və yaşıllıqlar salınacaq.
Yaşayış binalarının ilk iki mərtəbəsində kommersiya və sosial yönümlü obyektlər, o cümlədən supermarket, tibb mərkəzi, fitnes və SPA mərkəzləri, uşaq bağçası, brend dükanlar yerləşəcək. Qranit və ağlayla üzlənmiş fasad, neoklassik memarlıq üslubunda inşa edilən dörd 18-mərtəbəli binanın əzəmətini xüsusilə vurğulayır. Hər mərtəbədə cəmi 3-4 mənzil və “Mitsubishi” markalı 3 lift yerləşəcək. Mənzillərdə isə 4-kameralı izosistem pəncərələr quraşdırılacaq.
“Renessans Palace” premium klass yaşayış kompleksi və kredit şərtləri haqqında ətraflı məlumat almaq üçün satış ofisinə müraciət edə bilərsiniz:

• Renessans Palace предлагает вам 3-летний кредит - ЖК "Renessans palace"
В жилом комплексе премиум-класса Renessans Palace стартовала новая кредитная программа. Согласно новым условиям максимальный срок кредита составляет 3 года, минимальный первоначальный взнос – 30%. С первых дней начала строительства застройщик жилого комплекса Renessans Palace – Группа Компаний AS Group Investment работает над созданием механизма, который еще больше приблизит граждан к образу жизни премиум-класса. В результате проводимых работ, для потенциальных покупателей разработан кредит с очень выгодными условиями.
Отметим, что Renessans Palace расположен на территории площадью 2,7 га. Этот проект AS Group Investment строит на основе концепции «двор без машин», которая запрещает движение автомобилей внутри комплекса. Автомобили будут въезжать в подземную парковку со специального охраняемого входа. Двор площадью 1,5 га полностью будет передан в распоряжение жителей. Здесь будут расположены детская игровая площадка, теннисный корт, велосипедные и пешеходные дорожки, спортивная площадка, искусственный водоем и зеленые насаждения.
На первых двух этажах жилых зданий будут расположены объекты коммерческого и социального назначения, в том числе супермаркет, медпункт, фитнес и СПА центры, детский сад и бренд магазины. Фасад из гранита и аглая подчеркивает величие четырех 18-этажных зданий, построенных в неоклассическом архитектурном стиле. На каждом этаже будет всего 3-4 квартиры и 3 лифта марки Mitsubishi.