“Renessans Palace”-dan 20-illik ipoteka təklifi
“Renessans Palace” sizə sərfəli şərtlərlə 20 illik ipoteka təqdim edir. İpotekanın ilkin ödənişi 10%, illik faiz dərəcəsi 8% təşkil edir. Yeni şərtlərə əsasən ilkin ödəniş 10 min manatdan, aylıq ödəniş isə 720 manatdan başlayır.
Tikinti işləri başlandığı ilkin günlərdən etibarən “Renessans Palace” Yaşayış Kompleksinin tikintisini həyata keçirən “AS Group İnvestment” Şirkətlər Qrupu insanları premium həyat tərzinə yaxınlaşdıracaq bir mexanizminin yaradılması üzərində iş aparırdı. Bunun nəticəsi olaraq çox sərfəli şərtlərlə ipoteka sizin sərəncamınıza təqdim olunub. Bu unikal təklifdən faydalanmağa tələsin!

20-year mortgage from "Renessans Palace"
“Renessans Palace” developed for you new conditions – a 20-year mortgage. The initial contribution of a mortgage makes only 10%, an annual interest rate – 8%. According to the new conditions, the initial contribution of a mortgage is started from 10 thousand manat, the sum of monthly payments – from 720 manat.
From the first days of the beginning of the construction the builder of a housing estate of “Renessans Palace” – the “AS Group Investment” worked on the creation of the mechanism which will more approach citizens to a premium class style of life. As a result, the mortgage with very favourable conditions is developed for you. Hurry to use this unique offer!